Tvůrce Sunless Sea spolupracuje na novém Dragon Age

Dragon Age: Inquisition napravil reputaci, kterou pošramotil horší druhý díl. Není tedy žádným překvapením, že už se delší dobu mluví o pokračování, na němž se podle všeho pracuje. Na britském Eurogameru navíc nedávno vyšel zajímavý článek věnovaný Alexis Kennedymu, jenž o něm mluví jako scénáristovi dalšího pokračování věhlasné RPG série.

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origins FOTO: BioWare

Sám tvůrce série Sunless Sea potvrdil, že na scénáři pracuje. Na starosti má část příběhu a světa, jež se výrazně odlišuje od zbytku hry. Podle jeho slov jde spíše o svéráznou část příběhu, které se zatím v Dragon Age příliš nevěnovali. Navíc zpracovává i úkoly, jenž se k jeho práci vážou.

Fanoušci této série tak mají další důvod k spekulacím před E3. Vývojáři sice ještě nic nenaznačili, ale určitě by se jednalo o pořádné překvapení, pokud by se nový Dragon Age na veletrhu objevil. Vedle oznámení nového Assassina či Far Cry by tak šlo o příjemný bonbonek na nabitém dortu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrce Sunless Sea spolupracuje na novém Dragon Age

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.