K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Tvůrce Sunless Sea spolupracuje na novém Dragon Age

Dragon Age: Inquisition napravil reputaci, kterou pošramotil horší druhý díl. Není tedy žádným překvapením, že už se delší dobu mluví o pokračování, na němž se podle všeho pracuje. Na britském Eurogameru navíc nedávno vyšel zajímavý článek věnovaný Alexis Kennedymu, jenž o něm mluví jako scénáristovi dalšího pokračování věhlasné RPG série.

Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origins FOTO: BioWare

Sám tvůrce série Sunless Sea potvrdil, že na scénáři pracuje. Na starosti má část příběhu a světa, jež se výrazně odlišuje od zbytku hry. Podle jeho slov jde spíše o svéráznou část příběhu, které se zatím v Dragon Age příliš nevěnovali. Navíc zpracovává i úkoly, jenž se k jeho práci vážou.

Fanoušci této série tak mají další důvod k spekulacím před E3. Vývojáři sice ještě nic nenaznačili, ale určitě by se jednalo o pořádné překvapení, pokud by se nový Dragon Age na veletrhu objevil. Vedle oznámení nového Assassina či Far Cry by tak šlo o příjemný bonbonek na nabitém dortu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrce Sunless Sea spolupracuje na novém Dragon Age

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Sekiro bude ještě těžší než Dark Souls

21.06.2018 15:05 Umíte si to vůbec představit?

Fortnite na mobilech vydělal balík

21.06.2018 14:24 Populární hra od Epic Games nesklízí úspěch jen na počítačích, ale i na mobilních zařízeních.

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.