Mortal Kombat X novým trailerem připomíná, že nepostrádá příběh

Když se řekne Mortal Kombat, příběh určitě není to první, co se většině hráčů vybaví. Po 19 letech turnajů na život a na smrt to ale vypadá, že se vývojáři konečně rozhodli zkusit něco nového.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X FOTO: Warner Bros

Příběh Mortal Kombat X se odehrává 25 let po událostech předchozího dílu. Mileena má se svou armádou rebelů v úmyslu převzít nadvládu na Outerworldem, Earthrealm je v nebezpečí díky tajemnému talismanu a Netherworld si nepochybně nenechá ujít příležitost, aby zamíchal kartami.

Trailer odhalil i některé nové postavy. Můžeme se těšit na Jacqueline Briggs, dceru Jaxe, Takashiho Takedu, syna Kenshiho, nebo Kung Jina, nástupce Kung Laa. Všichni tři by měli být součástí týmu Cassie Cage, který se objevuje v průběhu celého traileru a ve hře bude mít nepochybně velkou roli. Krátce se objevili i Rain a Sindel, navrátilci z předchozích dílů. Jestli půjde o hratelné postavy, nebo ne, zatím oznámeno nebylo.

Datum vydání Mortal Kombat X bylo stanoveno na 14. dubna pro všechny platformy. Do té doby nás nepochybně čeká ještě spousta trailerů. Warner Bros a Netherrealm prostě asi rádi přípomínají, že Goro bude jako hratelná postava jen pro důvěřivce, co si hru předobjednají.

Témata: Mortal Kombat X
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mortal Kombat X novým trailerem připomíná, že nepostrádá příběh

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.