MoH: Pacific Assault zdarma, nový Life is Strange

Včerejší den byl plný zajímavých novinek. Dočkali jsme se oznámení Zaklínačského seriálu, o který se spolu s Sapkowskim postará Netflix, nebo dalšího videa z Middle-Earth: Shadow of War. A ani dnešek nebyl na zajímavé novinky skoupý.

Wild West Online

Wild West Online FOTO: playwwo.com

Medal of Honor: Pacific Assault zdarma na Originu

Jste unavení z dnešních stříleček a chcete si zahrát něco pořádného? Sáhněte po legendárním Pacific Assault, které nabízí Origin zcela zdarma. Dnes už si bohužel můžete zahrát jen kampaň, i tak se jedná o zajímavou jednohubku na víkend. 

Nový Life is Strange oznámen

Po obrovském úspěchu epizodické adventury Life is Strange asi nikdo nepochyboval, že bychom se v budoucnu mohli dočkat dalšího pokračování. K jeho oznámení došlo dnes v krátkém videu, kde nejprve trio vývojářů poděkovalo za úžasné přijetí jejich posledního díla komunitou a následně oznámili druhý díl. Na informace je ale video skoupé, takže pokud čekáte nový gameplay nebo alespoň střípky z příběhu, tak vás zklameme. 

Video naleznete zde.

Wild West Online přeskočí early access

Po této neznámé hře by ještě nedávno neštěkl ani pes, jenže když po internetu začala kolovat údajná fotografie z Red Dead Redemption 2, lidé se o ni začali více zajímat. Proč? Protože obrázek pocházel právě z Wild West online, MMO hry z divokého západu od nezávislých vývojářů 612 Games. 

img-responsive

Wild West Online | foto: playwwo.com

Té se nyní opravdu daří. Investoři v ní uzřeli zářnou budoucnost a tvůrci tak už nepotřebují vybírat peníze na Kickstarteru. Tam ale kampaň nadále probíhá. Nasbírané peníze z ní tedy budou využity k tvorbě slíbeného bonusového obsahu v podobě karetních her, ženských postav či lokalizace do dalších jazyků. Co víc, Wild West Online přeskočí i early access fázi na Steamu, kde vyjde až v plné verzi. Vydání plánují 612 Games už na konec letošního roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MoH: Pacific Assault zdarma, nový Life is Strange

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.