MoH: Pacific Assault zdarma, nový Life is Strange

Včerejší den byl plný zajímavých novinek. Dočkali jsme se oznámení Zaklínačského seriálu, o který se spolu s Sapkowskim postará Netflix, nebo dalšího videa z Middle-Earth: Shadow of War. A ani dnešek nebyl na zajímavé novinky skoupý.

Wild West Online

Wild West Online FOTO: playwwo.com

Medal of Honor: Pacific Assault zdarma na Originu

Jste unavení z dnešních stříleček a chcete si zahrát něco pořádného? Sáhněte po legendárním Pacific Assault, které nabízí Origin zcela zdarma. Dnes už si bohužel můžete zahrát jen kampaň, i tak se jedná o zajímavou jednohubku na víkend. 

Nový Life is Strange oznámen

Po obrovském úspěchu epizodické adventury Life is Strange asi nikdo nepochyboval, že bychom se v budoucnu mohli dočkat dalšího pokračování. K jeho oznámení došlo dnes v krátkém videu, kde nejprve trio vývojářů poděkovalo za úžasné přijetí jejich posledního díla komunitou a následně oznámili druhý díl. Na informace je ale video skoupé, takže pokud čekáte nový gameplay nebo alespoň střípky z příběhu, tak vás zklameme. 

Video naleznete zde.

Wild West Online přeskočí early access

Po této neznámé hře by ještě nedávno neštěkl ani pes, jenže když po internetu začala kolovat údajná fotografie z Red Dead Redemption 2, lidé se o ni začali více zajímat. Proč? Protože obrázek pocházel právě z Wild West online, MMO hry z divokého západu od nezávislých vývojářů 612 Games. 

img-responsive

Wild West Online | foto: playwwo.com

Té se nyní opravdu daří. Investoři v ní uzřeli zářnou budoucnost a tvůrci tak už nepotřebují vybírat peníze na Kickstarteru. Tam ale kampaň nadále probíhá. Nasbírané peníze z ní tedy budou využity k tvorbě slíbeného bonusového obsahu v podobě karetních her, ženských postav či lokalizace do dalších jazyků. Co víc, Wild West Online přeskočí i early access fázi na Steamu, kde vyjde až v plné verzi. Vydání plánují 612 Games už na konec letošního roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MoH: Pacific Assault zdarma, nový Life is Strange

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.