Free-to-play hra Crossout vyjde už v květnu

Portfolio free-to-play titulů rozšíří už 30. května MMO akce s rozsáhlou paletou možností vylepšení vašeho automobilu.

Crossout

Crossout FOTO: Crossout.net

Vývojáři zasadili hru do budoucnosti, přesněji do roku 2047. Zemi napadl záhadný virus "Crossout" a vyhubil většinu lidské populace. Všichni co přežili musí nyní bojovat o cenné suroviny, jichž po epidemii moc nezbylo. K přežití vám bude pomáhat vaše vozidlo, jenž vás zvládne nejen dopravit z bodu A do bodu B, ale též poslouží jako zbraň.

img-responsive

Crossout | foto: Gaijin Entertainment

Svou káru můžete pořádně vylepšit. Jak už asi vyplynulo z předchozích řádků, lze na něj nasázet rozličné zbraně, zlepšit "obranyschopnost" auta změnou jeho tvarů či koupí tvrdších materiálů. Chybět nebudou ani kosmetické úpravy. Modifikací navíc bude tolik, že ve hře nepotkáte dva hráče se stejným vozidlem.

Čeká nás také propracovaný jízdní model šitý na míru tomuto žánru. Každé poškození způsobí, že se auto začne chovat jinak. Uvidíte, jak po každém střetu odpadávají kousky šrotu, kterak vybuchují částečky motoru, nebo opotřebovávání pneumatik. Šrot i suroviny navíc můžete vyměnit s ostatními hráči a získané součástky použít k vytvoření dokonalého vraždícího stroje.

img-responsive

Crossout | foto: Gaijin Entertainment

Plná verze hry Crossout vychází už 30. května.

Témata: Crossout | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Free-to-play hra Crossout vyjde už v květnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.