Co je nového na GAMIFIQUE.cz?

Vážení čtenáři a milovníci počítačových her, s radostí vám chceme oznámit, co se po měsíci a dvou týdnech na vámi již oblíbeném webu objevilo nového.

GAMIFIQUE.cz

GAMIFIQUE.cz FOTO: GAMIFIQUE.cz

Chceme vám nabídnout prostředí, kde se budete cítit příjemně, a rádi se sem budete vracet. A samozřejmě také rozšířit počet aplikací a služeb k tomu, abyste byli součástí našeho webu i vy.

Trailery

Zprovoznili jsme novou službu Trailery, kde budeme pravidelně přinášet trailery nových her, které se v nejbližší době objeví na trhu a nebo tam již krátce jsou. Čtenáři mají možnost se zapojit do hodnocení těchto trailerů tak, že se zaregistrují do systému nebo se příhlásí skrze Facebookový či Twitterový účet a zvolí na hodnotící škále, která je tvořena pěti hvězdičkami, vámi preferovanou hodnotu. A to tak, že jedna hvězdička je nejslabší hodnocení a pět hvězdiček nejsilnější hodnocení.

img-responsive

Trailery na GAMIFIQUE.cz, nová služba čtenářům. | foto: GAMIFIQUE.cz

Videa

Kromě toho, že naši redaktoři pravidelně zveřejňují videa v článcích o hrách, budeme vytvářet i Video galerii. Videa se následně přiřadí i na karty jednotlivých her.

Tyto dvě novinky najdete buď na home page nebo pod každým otevřeným článkem. Také se můžete na nabídku videí podívat skrze hlavní MENU, kde najdete nápis GAMIFIQUE.TV.

Účet čtenáře a proč se vlastně registrovat?

Proč je dobré si založit účet čtenáře? Jednoduše proto, abyste mohli být interaktivně součástí zpravodasjko herního webu GAMIFIQUE.cz. Navíc, v brzké době pro vás začneme spouštět soutěže, kde budete moct vyhrát buď věcné ceny a nebo výhody do různých her. A to bez přihlášení nepůjde.

Možnost přihlášení přes sociální sítě

Ano, i tuto možnost vám GAMIFIQUE.cz nově nabízí. Ode dneška se můžete přihlásit už i z vašeho účtu na Facebooku či Twitteru. 

Doufáme, že nové služby vás potěší. Případné další náměty, co byste zde rádi viděli a nebo využívali, nám pište na adresu redakce@gamifique.cz.


Vaše redakce GAMIFIQUE.cz

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co je nového na GAMIFIQUE.cz?

Vstupte do diskuze (2)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.