Call of Duty: WWII se představil prvním trailerem

Nový podtitul nazvaný Call of Duty: World at War II oznámil svým trailerem a streamem datum vydání nového podtitulu této série. Datum je stanoven na 3. listopadu tohoto roku. Pro PC, Xbox One a PS4.

Slavná série Call of Duty se vrací, tentokrát s podtitulem World at War II

Slavná série Call of Duty se vrací, tentokrát s podtitulem World at War II FOTO: Activision

Prozatím víme jen to, že si zahrajeme misi z legendárního Vylodění v Normandii, nebo bitvy v Ardenách. Což znamená, že na bližší detaily si budeme muset počkat.

Multiplayer hry nám bude odhalen na veletrhu E3 v červnu. Zatím víme, že nám vývojáři přinesou nový způsob komunikace se svými přáteli a komunitou Call of Duty. Rovněž se také můžeme těšit cooperativnímu zombie módu, na který jsem osobně velmi zvědavý.

Vývojáři nám poodhalili, že by se mohla chystat otevřená beta této hry, ovšem trailer odkazuje pouze na uzavřenou betu, která je možná otevřít pouze s před objednáním hry samotné.

Na hře nyní pracuje studio Sledgehammer Games, které stojí například za Call of Duty: Advanced Warfare, nebo také Call of Duty: MW3. Zároveň věřím, že se hra povede a bude vyhnána do naprostých detailů tak, abychom si odnesli co nejlepší zážitky ze hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Call of Duty: WWII se představil prvním trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.