Marvel’s Guardians of the Galaxy od Telltale startují dnes první epizodou

Galaxie je zase jednou v průšvihu.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series FOTO: Telltale Games

Zbývají necelé tři týdny, než do kin po celém světě vtrhne druhý díl Guardians of the Galaxy. Ale už od dnešního dne se můžete za nesourodou bandu hrdinů vydat prostřednictvím další hry od tvůrců z Telltale Games.

Star-Lord a spol. budou mít trable s dalším artefaktem. Nejen že každý z nich má důvod uzmout si ho pro sebe, Thanos konečně zvedne zadek ze svého trůnu a trochu si protáhne svaly. Snad bude výsledkem víc než jen prasklé sklíčko na Star-Lordově masce.

Jak rychle poznáte z traileru, postavy mají oproti filmu nejen lehce odlišný vzhled, ale – jak se dalo čekat – i hlasy. Dabéři, které se podařilo Telltale sehnat, nemají ani zdaleka tak slavná jména, ale aspoň hlas Rocketa vám bude jistě dobře znám:

  • Scott Porter (Světla páteční noci, The Walking Dead: The Telltale Series) jako Star-Lord
  • Emily O'Brien (Mladí a neklidní, Middle Earth: Shadow of Mordor) jako Gamora
  • Nolan North (série Uncharted, Prolhané krásky) jako Rocket
  • Brandon Paul Eells (Watch Dogs) jako Drax
  • Adam Harrington (The Wolf Among Us, League of Legends) jako Groot

Na Steamu se první epizoda pojmenovaná Tangled Up in Blue odemkne za pár hodin. Majitelé konzolí pochopitelně neostrouhají, hra vychází i na Xbox One a PS4. Cena všech pěti epizod je nastavená na 23 eur.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Marvel’s Guardians of the Galaxy od Telltale startují dnes první epizodou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.