Druhá epizoda Life is Strange je odložena

Distributoři ze Square Enix dnes oznámili, že další epizoda adventury Life is Strange bude odložena.

Life is Strange

Life is Strange FOTO: GAMIFIQUE.cz

Druhá epizoda, která měla původně vyjít 13. března, je odložena na neurčito. Vývojáři nesdělili ani nové datum, ani důvod odložení.

Hra se vyvíjí již od dubna 2013 a jedná se o jejich druhé dítě studia Dontnod Entertainment.

Life is Strange je epizodická adventura, podobající se těm od Telltale Games. Ocitáte se v roli osmnáctileté Max, která se po pěti letech vrací do rodného města Arcadia Bay, kde začíná studovat fotografování na Blackwellské akademii. Zhruba tolik vám hra řekne těsně předtím, než vás vyhodí do života studentky tak, jak si to představují v Dontnod Entertainment.

Úvodní díl je opravdu jen úvod, autoři hry se rozhodli postupovat v poklidném tempu a pořádné příběhové zvraty chystají do následujících epizod. Zbytek hry ale funguje na jedničku. Po první epizodě má tedy ty nejlepší podmínky, aby se z ní stala krásná, inteligentní a vtipná žena.

Témata: Life is Strange
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá epizoda Life is Strange je odložena

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.