Vývojářský deníček Life is Strange odhaluje nové informace

Francouzskému studiu Dontnod stojící za zajímavou, ale prodejně nepříliš úspěšnou hrou Remember Me již na konci ledna vyjde další a zcela odlišná hra. Life is Strange bude dobrodružná adventura, rozdělená do epizod.

Life is Strange

Life is Strange FOTO: DONTNOD Entertainment

Hra se vyvíjí již od dubna 2013 a jedná se o jejich druhé dítě, jak říká ve videu spoluzakladatel firmy JMax. Dále jsme se dozvěděli více informací o příběhu Max, hlavní hrdinky, která dokáže přetáčet čas, jak uvedl web incgamers.com.

Max Caulfieldová se po pěti letech vrátí do svého rodného města Arcadia Bay, aby se mohla znovu vidět se svými kamarády z dětství, včetně své nejlepší kamarádky Chloe, která se ale během pěti let změnila. Po návratu se ale dozví, že jeden kamarád zmizel neznámo kam, navíc v sobě objeví nadpřirozené schopnosti, naučí se přetáčet čas. No a existuje snad lepší schopnost k začátku dobrodružství při hledání ztraceného kamaráda?

 

Max a Chloe začnou své dobrodružství již 30. ledna na PC, PS4, PS3, Xbox One a Xbox 360. Podle slov vývojářů se můžeme těšit na dobrodružný příběh plný zvratů, který budou ovlivňovat volby hráče.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vývojářský deníček Life is Strange odhaluje nové informace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.