Videa

First 5 Hours in Life is Feudal: MMO (9:11) | video: YouTube

Life is Feudal: MMO aspiruje na nejrealističtější MMO současnosti

20.04.2017 000 03:12 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Že už máte dost kopií World of Warcraft? Mrkejte na tohle.

Life is Feudal: MMO je masivně multiplayerová survival hra z prostředí středověku. Má už zde svého předchůdce pojmenovaného Life is Feudal: Your Own. A v čem, že se vlastně liší? Life is Feudal: MMO má nabídnout otevřenější svět pro více hráčů, obléhací systém, plnou podporu gild, válek mezi nimi a ještě mnohem více. Vše shrnuje devítiminutové video, které názorně ukazuje prvních pět hodin ve hře.

Dozvíme se v něm například to, že za začátku je dobré se ubydlet v provizorním přístřešku, než bude pozdě. Poté se můžete vydat za civilizací a k nějaké se třeba připojit. Zde můžete zastávat jakoukoliv roli budete chtít. Rybář, dřevorubec, lovec, je to na vás. Hra pro vás tak bude lehčí, než kdybyste žili na vlastní pěst.

Life is Feudal: MMO je právě v betě a pokud ho máte zájem vyzkoušet, můžete tak učinit zde.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Life is Feudal: MMO aspiruje na nejrealističtější MMO současnosti

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.