29. června vstupuje Star Citizen do verze Alpha 3.0

Notoricky známý early access titul se dočkává další verze alfy.

Star Citizen

Star Citizen FOTO: Cloud Imperium Games

Vesmírný simulátor Star Citizen je známý především kvůli jeho veleúspěšné crowdfundingové kampani. V té se od října 2012, do listopadu téhož roku vybralo rekordních  6 200 000 dolarů. A to už je pěkné číslo. I po ukončení této kampaně se peníze vybíraly dál a v červnu následujícího roku hra vybrala již přes 10 milionů dolarů. Stala se tak nejúspěšnějším crowdfundingovým projektem v historii.

O odstavec víš jste si mohli přečíst o úspěšném crowdfundingu. Jenže ten se odehrál před bezmála pěti lety, že ano? Zde narážíme na další důvod, proč se o Star Citizenu mluví. Vývojáři se totiž netají svými velkými ambicemi a do hry stále přidávají nové prvky. Vývoj se tak prodlužuje a hráči můžou jenom doufat, že hra vůbec někdy vyjde. Na titulu se ale stále pracuje, takže je dost možné, že hráči nedoufají marně.

Teď nám studio Cloud Imperium Games, které za hrou stojí, oznámilo datum vydání v pořadí již třetí velké alfy. To je stanoveno na 29. června. Slibují, že update bude naprosto obrovský a přinese s sebou spoustu obsahu. Dále nás také připravují na update 3.1 a 3.2, které přinesou taktéž spousty změn. Dočkáme se například vylepšeného FPS modelu, předávání paliva mezi jednotlivými loďmi a nesmí chybět ani nové vesmírné stroje. Vývojáři toho pro nás mají připraveného ale mnohem víc.

Hra zatím neumírá a můžeme jenom doufat, že vývojáři svůj slib splní a Star Citizen doopravdy někdy vyjde. Pokud ano, bude to opravdu gigantický titul, který bude stát za pozornost.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 29. června vstupuje Star Citizen do verze Alpha 3.0

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.