Videa

Star Wars Battlefront II: Full Length Reveal Trailer (2:18) | video: EA

Battlefront II se nám představuje novým trailerem

15.04.2017 000 23:22 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Po dvou letech zde máme další pokračování série Star Wars Battlefront. To se nám nyní představuje trailerem.

Prvním Battlefront byl po jeho vydání nedozrálým vínem, které k tomu, abyste si ho pořádně vychutnali muselo ještě nějakou chvíli dozrávat. S každým dalším updatem byl lepší a lepší, až se z něj stala poměrně povedená hra. Snad se Electronics Art poučili a další díl bude lepší, než ten předchozí.

V Orlandu, kde právě probíhá Star Wars Celebration Orlando 2017 se nám nový Battlefront představil prvním odhalovacím trailerem. Vyčteme z něj, že hlavní hrdinka je ostřílená vojačka z řad elitních jednotek impéria. Vývojáři nám podle svých slov chtějí ukázat, že i impérium má své hrdiny. Příběh, který by se měl odehrávat po závěru šesté epizody by chtěli podat dospěle tak, aby to značce přineslo svěží pohled na věc. 

Hry se dočkáme 17. listopadu, určitě se tedy ještě dočkáme dalších ukázek a odhalení.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Battlefront II se nám představuje novým trailerem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.