Pewdiepie startuje novou show na Twitch.tv

#Youtubepartyisover

Pewdiepie

Pewdiepie FOTO: Pewdiepie

Po velkém Youtube drama, kdy ze všech youtuberů udělala některá media prakticky nacisty a velké reklamní společnosti ze zmiňované sociální sítě odešly, zde máme drobnou dohru. Youtuber Pewdiepie začíná novou show na největší konkurenční síti - streamovací službě Twitch.tv. 

Ve videu, které můžete zhlédnout výše, Felix “PewdiePie” Kjellberg reaguje na předchozí dění, kvůli kterému z Youtubu odcházely velké reklamní společnosti, jako například Starbucks, nebo Pepsico. Ti tak učinili kvůli nenávistnému a rasistickému obsahu, který se po jejich reklamách zobrazoval. Kjellberg si stěžuje hlavně na to, že všichni uživatelé Youtube jsou trestáni kvůli skupině pěti lidí a to mu nepřijde fér. Jak moc je to relevantní si udělá obrázek již každý sám.

Nakonec videa Pewdiepie oznámil, že na konkurenční síti Twitch.tv startuje svoji novou týdenní talk show "Best Club". Zde si bude zvát hosty a společně budou dělat aktivity všeho druhu. Pokud snad nevíte, co si pod tím máte představit, první díl byl odvysílán již 9. dubna a vy ho najdete zde.

Zůstanete věrní Youtube videím, nebo přejdete i na Twitch? To už je jenom na vás.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pewdiepie startuje novou show na Twitch.tv

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.