Videa

Brawlout Gameplay Trailer - Super Smash Con Highlights (1:27) | video: YouTube

Brawlout inspirované Super Smash Bros můžeme čekat až v druhé polovině roku

10.04.2017 000 21:22 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Pokud jste vždy toužili po Super Smash Bros a nejste vlastníci žádné Nintendo konzole, nezoufejte. V druhé polovině roku se dočkáte Brawlout, který je touto peckou silně inspirovaný.

Brawlout je silně inspirovaný Nintenďáckou klasikou Super Smash Bros. Jedná se o bojovku, kde se mezi sebou na obrazovce střetne hned několik bojovníků. Každý z nich má rozdílné schopnosti a jeho nepřátelé si tak budou muset dávat pozor, s čím je překvapí tentokrát. Multiplayer zde najdeme jak lokální, tak online. Hra na LAN párty jako stvořená. Každopádně, vývojáři slibují, že si zde přijdou na své i fanoušci hry pro jednoho hráče.

Moc podobných her nenajdete, takže pokud se nemůžete dočkat, využijte předběžného přístupu, který startuje již 20. dubna.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Brawlout inspirované Super Smash Bros můžeme čekat až v druhé polovině roku

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.