DISKUZE K ČLÁNKU Rychle a zběsile ve Forza Horizon 2 nabídne DLC zdarma

Závodní hra Forza Horizon 2 se dočká dalšího rozšíření, které nám připomene zesnulou legendu hollywoodských filmů Paula Walkera. DLC Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious je totiž přímo spojeno se sedmým dílem filmu.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000032 (Hlasovalo 29 lidí) 28.02.2015 16:24
Tato hra vypadá zajímavě. »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000032

  uzivatel000032

  XXX
  Tato hra vypadá zajímavě.

  + 29 / − 22

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.