Videa

Besiege Multiverse Trailer - Multiplayer & Level Editor Update (2:02) | video: Spiderling Studios

Update pro Besiege přinese level editor a multiplayer

08.04.2017 000 21:07 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Indie early access hra Besiege obdrží rozsáhlý update, který vám dovolí nadesignovat vlastní level a rovnou si ho třeba zahrát s přáteli.

Besiege vám už od jara roku 2015 nabízí možnost, užít si spoustu zábavy s fyzikou. Teď, pod dvou letech si k tomu budete moci pozvat i své kamarády.

Nemusíte být nutně zapálený Matfyzák, abyste si Besiege užili. Dostanete k dispozici materiál a vašim úkolem je zničit nepřátelský objekt. To může být hrad, vesnice, nebo prakticky cokoliv jiného.

Update, který má přijít někdy ve třetím čtvrtletí 2017 vám k tomu přinese i multiplayer s kamarády a editor map. Budete si tedy moci postavit mapu a společně si ji s přáteli zahrát. Trailer vám k tomu poskytuje spousty nápadů.

Rozšíření bude zdarma pro majitele původní hry. S jeho příchodem se hra zdraží o dva dolary, takže pokud máte zájem, můžete hru zakoupit teď, v probíhající slevě na Steamu, za 5,59 eura.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Update pro Besiege přinese level editor a multiplayer

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.