Videa

Europa Universalis IV: Mandate of Heaven - Release Trailer (1:20) | video: Paradox Interactive

DLC pro Europu Universalis vás zavede na východ

07.04.2017 000 21:39 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Ačkoliv Europa Universalis IV není žádná mlaďoška, stále se může těšit plné podpoře. Pravidelné přídavky nového obsahu tomu dávají jenom za pravdu.

Rozšíření Mandate of Heaven nám představí dva nové asijské národy. Prvním z nich je japonský šógunát Ašikaga a druhé je čínské impérium. DLC přidává také upravenou kampaň, která představuje systém epoch. Pokud se budete chtít stát uznávaným vůdcem své asijské země, budete se muset starat o duševní harmonii svého národa. To vám vypomůže například k dosáhnutí zlatého věku, který vám získá nespočetné výhody. Kromě DLC pro hru vyšel také bezplatný update plný dalších změn.

Přídavek pořídíte za 19,99 euro. Pokud ještě nevlastníte základní hru, je ten pravý čas si ji obstarat. Najdete ji totiž v 75% slevě na Steamu za necelých 10 euro. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: DLC pro Europu Universalis vás zavede na východ

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.