Zítra začíná otevřená beta Quake Champions, vývojáři představují gameplay trailer

S Quakem určitě už mnozí z vás zkušeností mají. Pokud vás zajímá, jak vypadá jeho letošní inkarnace, jste na správné adrese.

Quake Champions

Quake Champions FOTO: Bethesda Softworks

O připravovaném Quakovi píšeme docela často. Není se čemu divit, když se kolem něj pořád něco děje. K příležitosti zítřejšího spuštění uzavřené bety jsme se dočkali raw gameplay traileru, který ukazuje hru takovou, jaká je. Hlavním aktérem je esport manažer Id Software John "ZeRo4" Hill v roli postavy napůl lidského pankáče, Anarkiho. Jak můžete vidět, hra je stále stejně rychlá a zběsilá, jako tomu bývalo dříve.

Společně s vydáním traileru Bethesda ohlásila turnaj, který bude probíhat na nadcházejícím QuakeConu. Pokud se budete chtít zúčastnit, musíte si zakoupit místo pro svůj počítač. Každý z účastníků si totiž přinese svůj vlastní herní stroj. Lístky koupíte 13. dubna za 50 dolarů, nebo už zítra 6. dubna, ale za cenu 300 dolarů. Jestli se však budete chtít jenom dívat, nemusíte platit nic.

Otevřená beta začíná již zítra, 6. dubna. Pokud chcete vědět, co v ní můžete čekat, připravili jsme si pro vás článek, kde je vše popsáno.

Aktualizované informace a postřehy domácí komunity najdete na Facebooku Czech Quake a DISCORTU.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zítra začíná otevřená beta Quake Champions, vývojáři představují gameplay trailer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.