Videa

Agents of Mayhem - Bad Vs Evil (1:59) | video: YouTube

Tvůrci Saint’s Row přicházejí s týmovou střílečkou Agents of Mayhem

04.04.2017 000 09:13 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Po releasu čtvrtého Saint's Row se po vývojářích z Volition slehla zem. Teď přichází s týmovou střílečkou, která si mnohé vypůjčuje právě ze zmiňované open world akce.

Rukopis autorů Saint's Row se prostě nezapře. Fialová barva a všudypřítomná, humorem nabitá akce. Vašim úkolem ve hře bude s trojčlenným týmem spoluhráčů (včetně vás, samozřejmě) připravit zločineckou organizaci CABAL o její světovou nadvládu.

Vše se bude odehrávat ve futuristickém Soulu, kde organizace sídlí. Připravte se na enormní množství humoru, popkulturní odkazy a tak zběsilou akci, že i Hardcore Henry bude v rozpacích.

Hra vychází již 18. srpna na Playstation 4, Xbox One a PC. O jejím oznámení jsme vás informovali už v červnu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Tvůrci Saint’s Row přicházejí s týmovou střílečkou Agents of Mayhem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.