Videa

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island (0:51) | video: YouTube

Vraťte se do starých dobrých časů s 3D platformerem Skylar & Plux

03.04.2017 000 21:00 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Již v květnu se můžeme vrátit zpět do časů, kdy 3D platformery ještě nebyly mrtvé.

V posledních letech je 3D platformerů jako šafránu. A na PC jich najdeme ještě míň. Zmiňovaný Skylar & Plux: Adventure on Clover Island je v pořadí již druhý 3D platformer titul, který se k nám toto jaro chystá. O měsíc ho předběhne Yooka-Laylee, které vychází již v dubnu, ale o tom zase jindy.

Říkat, že by se s platformery roztrhl pytel, je ale asi trochu předčasné. Budeme si muset počkat na úspěch těchto dvou her a podle toho se uvidí, jestli se chytnou i další studia. V minulém roce jsme se dočkali například remaku Ratchet & Clank, který byl poměrně dost úspěšný. Ten ale vycházel jako exkluzivita pro PS4.

Zmiňovaný Skylar & Plux je Ratchetovi & Clankovi podobný nejen názvem. Grafické zpracování a hlavní postavy nám také napovídají, že se vývojáři nechali inspirovat. Toho si můžete všimnout již z traileru, kterým tvůrci oznámili datum vydání. Bohužel, z hry jsme toho zatím moc neviděli. Skylar & Plux: Adventure on Clover Island si budeme moci zahrát 19. května na PS4, Xbox One a PC. Vaši peněženku moc nezatíží, přichází totiž s příjemnou cenou 14.99€.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Vraťte se do starých dobrých časů s 3D platformerem Skylar & Plux

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.