O víkendu si můžete zadarmo vyzkoušet military FPS Squad

Protože realistických military FPS není nikdy dost.

SQUAD

SQUAD FOTO: Offworld Industries

Společně s první městskou mapou si budeme moci zadarmo vyzkoušet Squad již tento víkend.

Squad je realistická, moderní military FPS. Vychází z fanouškovského remaku Battlefieldu 2 - Project Reality. Hra se hraje výhradě v multiplayeru a je založená na taktice a spolupráci jednotlivých hráčů. Najdete zde spousty detailů, hezkou grafiku a naprosto parádní zvuky. K dispozici máte hromady zbraní a vozidel, což dodává prostor vašemu taktizování. Titul se již nějakou chvíli drží v předběžném přístupu, ale práce vývojářů jde rozhodně vidět.

Navíc, společně s free weekendem do hry přijde nová mapa. Jedná se o první městskou mapu, pojmenovanou Al Basrah. Jak hře sluší, se můžete podívat ve videu níže.

Pokud máte chuť na Battefield s velkým nádechem realismu, určitě hru o víkendu vyzkoušejte. A jestli jste si užívali hraní Projectu Reality (ten je dostupný zdarma), určitě se vám tato jeho vylepšená verze bude líbit. Na Steamu je Squad dostupný za 36,99€, ale je možné, že jakmile přijde free weekned, uvidíme nějakou slevu.

Témata: SQUAD | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: O víkendu si můžete zadarmo vyzkoušet military FPS Squad

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.