Videa

Steel Division: Normandy 44 in-engine trailer (1:15) | video: Paradox Interactive

Druhoválečná strategie Steel Division se ukazuje v traileru

01.04.2017 000 23:52 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Po několika letech zde máme další velkou RTS z druhé světové války. Tentokrát pod taktovkou Paradoxu.

Paradox Interactive je známý pro svůj um v oblasti strategických her. Jejich specifický styl si našel nemalou fanouškovskou základnu. Serie jako Europa Universalis, Crusader Kings či Hearts od Iron se těší veliké oblibě. Teď se však z grand strategií přesunují k RTS. 

Jejich nadcházející druhoválečné Steel Division: Normandy 44 přichází s prvním trailerem z enginu hry. A je nutno podotknout, že hra vypadá vážně hezky. I po přiblížení na úroveň jednotlivých jednotek si můžeme všimnout spousty detailů. Není to ale jenom o vzhledu. Paradox je známý hlavně proto, že u jejich her je nutné takticky přemýšlet a každý krok si pořádně rozmyslet. Ve hře najdete na 400 různých, historicky přesných jednotek, které si užijete jak v příběhové kampani, tak v multiplayeru až ve dvaceti lidech. To vše se bude odehrával, jak již název napovídá, ve Francouzské Normandii. Ta by měla být vymodelována díky leteckým snímkům a měla by tak dosahovat naprosté přesnosti.

Hra by měla vyjít již tento rok.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Druhoválečná strategie Steel Division se ukazuje v traileru

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.