K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Creative Assembly oznamují Total War: WARHAMMER II

Přechod serii Total War do světa fantasy bezesporu sluší. Po úspěchu prvního dílu se není čemu divit, že zde máme oznámení pokračování Warhammerovské trilogie.

Total War: WARHAMMER II

Total War: WARHAMMER II FOTO: Creative Assembly

Her ze světa Warhammeru jsou hromady. A nutno dodat, že další spousta se jich na svět teprve chystá. Ty z Total War serie patří k těm úspěšnějším. Není tedy divu, že po úspěšném prvním díle zde máme oznámení druhého. 

Tentokrát nás hra zavede na kontinenty Lustrie, Ulthuanu, Naggarothu a Jižních zemí. Zde si budeme moci vybrat ze čtyř hratelných ras. Prozatím jsou z nich odhaleny pouze tři. Vznešení elfové, temní elfové a rasa ještěřích válečníků. Každá z nich se bude snažit pro své potřeby ukořistit Velký vír. Ten byl vytvořen vznešenými elfy pro zahnání invaze démonské hordy. Naneštěstí, vír teď začal slábnout a když je katastrofa opět na spadnutí, bude ho potřeba znovu posílit a katastrofu odvrátit. Ne každá z frakcí má ovšem s Vírem dobré úmysly. Protože, tak jako každá velká zbraň, i on se dá použít se zlými úmysly.

Nepůjde tedy jenom o dobytí celého světa a hra tak bude mnohem více dynamická. Pokud kupříkladu zaberete většinu známého světa, nejste již neohrozitelní, jak tomu bývalo dřívě a můžete se i přes vaši výraznou nadvládu nad kontinenty stát poraženými. V pozdní hře tak ubývá ten již zmiňovaný pocit neporazitelnosti a hra vás drží napjaté až do poslední sekundy kampaně.

To ovšem není vše, co Warhammer nabídne. Pokud budete vlastnit jak první, tak druhý díl, dostanete přístup k obří spojené kampani. Zde se spojí mapy obou dvou dílů série a vy budete mít možnost se vydat na monumentální kampaň za kteroukoliv z frakcí obou titulů.

img-responsive

Total War: WARHAMMER II | foto: Creative Assembly

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Creative Assembly oznamují Total War: WARHAMMER II

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení

25.06.2018 14:20 Už čtyři měsíce před vydáním se několik lidí dostalo k souborům Forzy Horizon 4.

Co nás čeká tento týden? Zahrajeme si na továrníka i na profesionálního…

25.06.2018 13:30 Blíží se letní prázdniny, které značí typické herní sucho. Ještě před tím se ale můžeme těšit na…

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.