Nový trailer ze Street Fighter 5 prozrazuje návrat Charlieho Nashe

V pátém Street Fighter se jako jedna z hratelných postav objeví i Charlie Nash. Svého uvedení se dočkal ve zbrusu novém traileru.

Street Fighter V

Street Fighter V FOTO: Reprofoto YouTube

Charlie se naposledy objevil ve Street Fighter Alpha 3 z roku 1998, Street Fighter 4 a nespočet jeho re-edicí úplně vynechal. Zprávy o jeho návratu mezi elitu se objevily už během říjnového Capcom Cupu, v zásadě světovém šampionátu ve Street Fighteru.

Jestli Capcom vytáhne další ze svých marketingových trumfů a vydají Charlieho jako DLC, zatím jisté není. Snad se japonský vydavatel z předchozích trapasů už konečně poučil a nebude se snažit prodávat postavy, které už jsou dávno hotové a dokonce součástí základní hry.

Street Fighter 5 vyjde na PC a PS4, ale konkrétní datum zatím specifikováno nebylo.

Témata: Street Fighter V
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer ze Street Fighter 5 prozrazuje návrat Charlieho Nashe

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.