Premiérový trailer na Destiny 2 předvádí dva odlišné způsoby jak motivovat vojáky

Vydání na PC potvrzeno.

Destiny 2

Destiny 2 FOTO: Activision

Přestože vývoj pokračování Destiny byl v zásadě veřejným tajemstvím, až po pondělním, dosti prostém oznámení na Twitteru si mohli fanoušci Bungie vydechnout. Včerejší teaser nám pak slíbil plnohodnotný trailer a ten je konečně tu.

Neočekávejte však žádné záběry ze hry, podle tradice cinematic trailerů Bungie jen nastiňují příběh. The Last City, hub z první hry, bylo zničeno ve válce s císařstvím Cabal a za oběť padlo i všechno vybavení pracně nastřádané v předchozí hře. Což si pochopitelně žádá pomstu – na kterou své spolubojovníky připravují Zavala a Cayde-6 každý jinak.

Konkrétnější informace o Destiny 2 se dozvíme „v průběhu následujících týdnů a měsíců“, odhalení gameplaye prostřednictvím livestreamu je naplánováno na 18. května. V létě bude následovat open beta. Přednostně se do ní můžete dostat, pokud si hru předobjednáte, ale po katastrofálním vydání první hry bych vám to vřele nedoporučoval.

Activision také už konečně došlo, že střílečka z posledu první osoby by se mohla uchytit na PC – obzvlášť, když si Gearbox dávají s novým Borderlands značně načas. Destiny 2 tak zavítá i do domova myší a klávesnic. Velký otazník zatím ale visí nad možností cross-playe. Jeho absence by se mohla na úspěchu hry na PC nemile podepsat a třeba Windows Store cross-play zatím vůbec nezmiňuje.

Datum vydání je kupodivu velice blízko. Destiny 2 by se mělo na naše obrazovky dostat už 8. září.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Premiérový trailer na Destiny 2 předvádí dva odlišné způsoby jak motivovat vojáky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Odhalení nového Xboxu se blíží. Dočkáme se už na letošní E3

23.02.2019 17:22 Podle posledních informací se odhalení nejnovějšího Xboxu dočkáme už na letošní E3.

Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová…

23.02.2019 16:44 Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Související:

Nejčtenější články

  1. Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

  2. VR hra díky Apex Legends zaznamenala raketový nárůst zájmu

  3. Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.