Videa

It's Good To Be Bad (1:59) | video: Warner Bros

Injustice 2 se v novém videu chlubí čtveřicí záporáků

30.03.2017 000 20:01 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Nechybí legendy i nováčci.

Vydání bojovky Injustice 2 se kvapem blíží a Warner Bros nám představují další postavy, kterým se tentokrát podařilo procpat na „soupisku“. Po zástupu představených hrdinů se posil dočkala i druhá strana barikády.

První z nich je Gorrila Grodd, mimo komiksy nepříliš známý primát disponující neobvyklým intelektem a telepatickými schopnostmi, které mu – mimo jiné – umožňují přinutit nepřátele, aby se zmlátili vlastními pěstmi. Co víc si přát?

Neporovnatelně větší pověsti se těší Bane, který se v Injustice 2 objeví v novém designu. Dny steroidového monstra jsou – alespoň na chvíli – pryč, jeho podoba bude mít mnohem blíž k tomu, jak vypadal v posledním filmu Nolanovy trilogie.

Poměrně nečekaným přírůstkem k řad záporáků je Captain Cold. Přeci jen tím hlavním „ledovým mužem“ byl u DC vždy Mr. Freeze. Ale Coldova přítomnost v seriálech Flash a Legends of Tommorow nejspíše nachýlila misky vah v jeho prospěch, i když jeho herní podoba se od té seriálové poměrně dost liší.

A posledním do party je další ikona – Scarecrow. O jeho schopnostech jsme se víc než dost přesvědčili ve hrách od Rocksteady, ale v Injusitce 2 se – stejně jako Bane – objeví v úplně jiné vizáži. Přetrhnutá oprátka sice zůstává, ale Scarecrow už nepřipomíná člověka s pytlem na hlavě, nově vypadá opravdu jako oživlý strašák z pole – který nalezl zálibu v chemii a psychologii.

Tím se počet odhalených charakterů vyšplhal na 28, přičemž ještě 10 jich před nám Warner Bros skrývají (Darkseid byl prozrazen jako bonus za předobjednávku). Injustice 2 vychází 16. května na Xbox One a Playstation 4.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Injustice 2 se v novém videu chlubí čtveřicí záporáků

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.