Videa

Destiny 2 – Last Call Teaser Trailer (1:20) | video: Bungie

Druhé Destiny se ukazuje v teaser traileru

29.03.2017 000 21:26 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Po prostém oznámení na oficiálním Twitteru Destiny je zde vtipný teaser trailer, který nám dění ve hře trochu přiblíží.

Z traileru se toho moc nového o hře nedozvídáme. Naštěstí, zítra by měl přijít další, který nám prozradí víc. Snad i to, jestli hru uvidíme na PC. 

Hlavním aktérem traileru je Cayde-6, kterého známe z rozšíření The Taken King. Z jeho povídání se zřejmě potvrzují teorie o bojích v poslední lidské základně na Zemi. 

Dále jsme se dozvěděli jenom to, že hráči na PS4 budou mít do hry nějaký exkluzivní obsah, pravděpodobně se bude jednat o betu. Podle všech informací by hra měla vyjít na podzim. My se teď můžeme těšit na zítřek, kdy bychom se měli dočkat konečně plnohodnotného oznámení.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Druhé Destiny se ukazuje v teaser traileru

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.