Homeworld Remastered Collection vyjde již dnes, představuje se posledním trailerem

Do vydání remasterované kolekce Homeworld zbývají minuty a tvůrci se nás snaží na poslední chvíli nalákat přesvědčivým trailerem. Podívejte se sami.

Homeworld Remastered Collection

Homeworld Remastered Collection FOTO: Gearbox

Hráči budou mít k dispozici původní díly upravené tak, aby fungovaly na nových operačních systémech, a přístup do bety speciální verze multiplayer módu, který bude obsahovat mapy a jednotky z obou dílů.

Největším lákadlem celého balíčku jsou ale obě hry předělané do nového enginu. Přepracována byla veškerá grafika, od nových textur přes modely až po nově zrenderovaná videa. Zvuk dopadl velmi podobně, soundtrack, dabing postav a další různé efekty byly znovu nahrány ve vysoké kvalitě, což znamená, že bychom neměli být ochuzeni o žádnou píseň, dokonce i jednotliví dabéři zůstali stejní.

Kromě vesmírných korábů se ale hra vyznačuje i dalšími vymoženostmi. Tou nejpodstatnější je zejména plně funkční 3D prostředí, čímž se hra odlišuje od většiny real-time strategií. K lepší orientaci ve třech rozměrech poslouží nový strategický mód, který by měl značně usnadnit hru samotnou. To budeme moci ostatně vyzkoušet už dnes.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Homeworld Remastered Collection vyjde již dnes, představuje se posledním trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.