World of Warcraft zdražuje své služby v Evropě a Británii

Ceny se mění údajně kvůli podmínkám na trhu. Naštěstí, cena předplatného zůstane nedotčena.

World of Warcraft: Legion

World of Warcraft: Legion FOTO: Blizzard Entertainment

Zdražení Hearthstone balíčků následuje zdražování in-game služeb ve World of Warcraft. Od 5. dubna proběhne navýšení cen všech služeb o přibližně 25%. 

Jednotlivé změny 

  • Převod postavy mezi realmy z €20 na €25
  • Změna jména z €8 na €10
  • Změna rasy z €20 na €25
  • Změna frakce z €20 na €25
  • Boost postavy na level 100 z €50 na €60

Změny se týkají pouze Evropy a Spojeného království. Všude jinde zůstávají ceny nedotčeny. Na vině je podle všeho inflace. I tak, po zdražení zůstávají některé služby levnější, než například ve Spojených státech. Bohužel, většinou je to naopak. Hráčům se to nelíbí a stěžují, že už i dříve tak drahé služby se teď ještě zdražili. A je to pochopitelné, konkurence je na tom cenově mnohem lépe. Převod postavy mezi realmy u největšího konkurenta World of Warcraft, Final Fantasy XIV vás vyjde na "pouhých" 14 euro. Natož třeba konkurenční free to play tituly. 

Do 4. dubna můžete pořídit všechny tyto služby s 25% slevou. Pokud tedy o nějaké uvažujete, ušetřete a zakupte ji dřív, než přijde slibované zdražení.

img-responsive

World of Warcraft | foto: Blizzard Entertainment

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warcraft zdražuje své služby v Evropě a Británii

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.