Legend Series #1 spolu s eSubou

Legend Series #1 Bo1 round robin online skupin skončily v pátek. Vítězové skupin, Tricked a Red Reserve nyní sehrají offline finále v Německu o 2 700 dolarů.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

Skupinová fáze začala 22. března a celkem trvala tři dny. Až v pátek bylo jasné, že vítězové skupin budou týmy Tricked a Red Resolve, ti se teď střetnou v offline finále v Německu, kde budou bojovat o 2 700 dolarů.

img-responsive

Hunden si se svým týmem zahraje o slušné peníze | foto: Reprofoto HLTV

Finále bude Bo5 a bude se hrát před živým publikem v The Garage, což je mobilní esportová aréna. Zápas se odehraje až 1. dubna a prolíná se s otevřenou kvalifikací na DreamHack.

O tom, že se týmy do finále nedostaly náhodou, svědčí i vyrovnaná účast. Turnaje se zúčastnila naše eSuba, ta bohužel nedopadla zrovna nejlépe.

Skupina A Skupina B
Tricked Red Reserve
Legends RANKS
Outlaws EURONICS
Planetkey Defusekids
eSuba Playing Ducks
Netland Vexed


 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Legend Series #1 spolu s eSubou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.