Gwent - Positioning update

Gwent se těší stále větší a větší popularitě. To potvrzuje i nedávno oznámený turnaj s názvem Gwent Challenger. My se však dnes podíváme na nejnovější patch a novinky, které přináší.

Gwent: The Witcher Card Game

Gwent: The Witcher Card Game FOTO: CD Projekt RED

Co je tedy nového? Jednou z hlavních věcí je umisťování jednotek. Nyní si můžete vybírat, na které místo v řadě chcete danou jednotku umístit. To výrazně mění působení různých schopností a jejich vzájemné interakci s jednotkami.

img-responsive

Zvýrazněná karta, která prošla změnou právě kvůli positioningu | foto: playgwent.com

Až do dnešního dne jste neměli jak svému soupeři cokoliv říct. To se mění s příchodem nových, krátkých frází, které můžete zobrazit a poslat kliknutím na svého avatara.

img-responsive

Ukázka nově přidaných zpráv | foto: playgwent.com

Další novinkou je přidání historie kol. Díky tomu se můžete zpětně podívat, jaké karty se v dané hře odehrály. To se muže hodit v případech, kdy se snažíte přechytračit svého soupeře. Ne nadarmo se říká, že síla leží ve vědomostech! 

img-responsive

Historie kol je na levé straně hrací plochy | foto: playgwent.com

Když už jsme u změn, které se týkají hrací plochy. Ta prošla celkovou úpravou a je teď přehlednější, takže i když se zrovna soustředíte na náročnou bitvu, vidíte toho mnohem více, než dřív. 

img-responsive

Takhle vypadá nově upravená hrací plocha | foto: playgwent.com

Update toho přináší samozřejmě mnohem více, ať už změny v kartách, nebo vylepšení celkové hratelnosti. Všechny změny, a že jich je opravdu spousta, naleznete zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gwent - Positioning update

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.