Tajemný svět El Dorada nás v Europa Universalis IV čeká už zítra

DLC pro Europa Universalis IV jménem El Dorado vychází již zítra a tvůrci při této příležitosti vydali sedmiminutové video, v němž představují největší změny, jakých se hra dočká.

Europa Universalis IV

Europa Universalis IV FOTO: Paradox Interactive

Hlavní novinkou v El Doradu je zejména takzvaný "Nation Designer", nebo modifikátor národů, což je nástroj, který vám umožní zcela si přizpůsobit váš národ. Můžete si pomocí něj vybrat startovní kapitál, sousední provincie, upravit kulturu, vůdce a mnoho dalšího.

Expanze se ale také zaměří na rozšíření hry o oblasti Střední a Jižní Ameriky. Jako Aztékové se budete snažit podrobit si mexické pláně, jako Evropané se naopak ponoříte do hluboké džungle, kde budete pátrat po bájné zemi plné zlata a bohatství.

Europa Universalis 4: El Dorado vychází pro PC, Mac a Linux už zítra.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tajemný svět El Dorada nás v Europa Universalis IV čeká už zítra

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.