Podívejte se na launch trailer k remasteru Bulletstormu

Na remaster Bulletstormu si musíme ještě dva týdny počkat. Toto čekání si však můžeme zkrátit právě vydaným launch trailerem.

Bulletstorm remaster

Bulletstorm remaster FOTO: Gearbox

Remasteru Bulletstormu se dočkáme až za celých čtrnáct dní. Launch trailerem této ačkní střílečky se ale můžete pokochat již dnes. 

Nelibost fanoušků vyvolává fakt, že studio si za hru účtuje plné peníze a to i když jste hru již vlastnili. Omlouvá to tím, že pracují pod jiným vydavatelem a na jiné platformy.

Jestli chcete do hry znovu investovat peníze, je už na vás. Remaster nabídne hezčí grafiku, zvuky a pokud si ho předplatíte, i hratelného Duka. Remaster vychází na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podívejte se na launch trailer k remasteru Bulletstormu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.