Assassin's Creed bude mít svůj vlastní seriál

Seriálová adaptace herního Assasína je již oficiálně v přípravě. Bude lepší, než film?

Assassin's Creed movie

Assassin's Creed movie FOTO: Reprofoto YouTube

Podle Azaïzia Aymara, člověka, který je zodpovědný za celou filmovou značku Assassin's Creed je nový seriál již v přípravě. Podle jeho slov by to měl být počin, na který by měli být hráči pyšní. Bude tomu opravdu tak? Dopadne seriál líp, než film, který jsme měli možnost vidět minulý rok? Na to si budeme muset ještě asi dlouho počkat. Nic ještě nebylo formálně oznámeno, Ubisoft si to pravděpodobně chystá na některou ze svých konferencí. 

Je možné, že seriál bude mít co dočinění s Netflixem, s kterým Ubisoft minulý rok jednal o právech na některou ze svých značek. Také připomeneme, že Ubisoft vlastní speciální filmovou divizi - Ubisoft Motion Pictures, která by na seriálu měla pracovat. Víc informací se snad dozvíme brzy.

img-responsive

Assassin's Creed movie | foto: 20th Century Fox

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed bude mít svůj vlastní seriál

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.