GOG Galaxy s updatem 1.2 vychází z bety a přináší spoustu novinek

GOG Galaxy od CD Projektu oslavuje konec bety. Společně s ním přichází nový update.

GOG.com

GOG.com FOTO: Facebook

GOG Galaxy je nepovinný launcher pro GOG.com. Jeho updatem 1.2 vychází z bety a je tak dostupný v plné verzi. 

Tento update přináší spousty novinek. Příkladem může být zálohování uložených pozic na cloud i pro staré hry, které to dříve neumožňovaly. Dále přibyla funkce úpravy klienta ale třeba také mód hibernace. Ten zamezí zbytečné práci na pozadí a případné spotřebě baterie. 

Vývojáři nezanedbali ani komunitu a na základě jejich proseb nás obdarovali i měřičem FPS, in-game overlayem a také možností pořizovat screenshoty. Dále také nový chat, měřič rarity achivementů a notifikace. Update je prostě nabitý až k prasknutí.

Pokud chcete tento update vyzkoušet již nyní, můžete si v nastavení launcheru zaškrtnout políčko, které vám umožní dostávat nové verze dřív, než ostatní. Ten zbytek si bude muset počkat až do dubna.

img-responsive

GOG.com - Spring sale | foto: www.gog.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GOG Galaxy s updatem 1.2 vychází z bety a přináší spoustu novinek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.