Druhá část Dreamfall Chapters má své datum vydání a připomíná se novým trailerem

Druhé části pokračování kultovní adventury The Longest Journey se konečně dočkáme na začátku března. Co nás v epizodě s podtitulem Rebels čeká, nastiňuje nový trailer.

Dreamfall Chapters

Dreamfall Chapters FOTO: Funcom

Rebels pokračuje tam, kde předchozí epizoda, Reborn, skončila. Kian a Zoe pokračují v odhalování konspirace rozprostírající se přes několik světů. V Rebels na hráče čeká nové prostředí k objevování, Marcuria, hlavní město Northlands.

Dreamfall Chapters Book Two vychází 10. března pro PC a Mac. Doufejme, že třetí epizody se dočkáme dřív než za dlouhých 5 měsíců.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá část Dreamfall Chapters má své datum vydání a připomíná se novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.