Sid Meier's Starships má datum vydání. Dříve, než jsme čekali

Sid Meier's Starships, která propojí vesmírné nekonečno se světem Beyond Earth, vyjde dříve, než se čekalo. Hra bude na PC a iPadu dostupná už 12. března, a to za cenu 15 dolarů.

Sid Meier's Starships

Sid Meier's Starships FOTO: Reprofoto YouTube

Starship se narozdíl od předchozích dílů soustředí na samotné cesty vesmírem. Ve hře budete mít pod kontrolou flotilu vesmírných korábů, pomocí níž budete chránit své planety a vytvářet obrovské federace.

Jejich vliv budete šířit skrze obrovské univerzum a kde nezabere diplomacie, přijdou na řadu meče, tedy spíše štíty a další futuristické technologie. Podobně jako ve starších dílech Civilizace, i zde budete postupně odemykat strom technologií. Novinkou bude možnost přizpůsobit si své lodě dle libosti.

"Při designování hvězdných lodí mě fascinovala myšlenka otevřít další kapitolu příběhu Beyond Earth. Co se stane poté, co jste úspěšně kolonizovali nový domov a začali stavět vesmírné lodě, aby jste se mohli opět vydat ke hvězdám? Co se stalo s našimi bratry a sestrami na Zemi?" cituje Meiera server Gamespot.com.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sid Meier's Starships má datum vydání. Dříve, než jsme čekali

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.