FlatOut 4 na konzolích již tento pátek, PC si počká do dubna

Pokračování zběsilé závodní arkády se ke konzolistům přiřítí již tento pátek, 17. března. PC hráči si musí počkat až do dubna. Odměnou za to bude plná integrace do Steamu s achievementy a sběratelskými kartičkami.

FlatOut

FlatOut FOTO: Kylotonn Racing Games

FlatOut nepatří k závodním sériím, které by se mohly pyšnit svojí realističností, nebo simulátorovým modelem řízení. Co ovšem ztrácí na reálnosti, to dohání na šílenosti, motorech v plamenech a dost často i zničených automobilech.

Konzolisté se toho všeho dočkají již tento pátek, 17. března. Vydání PC verze se prodlouží až do dubna. Můžeme prý očekávat plnou integraci do Steamu společně se sběratelskými kartičkami, achievementy a odznaky.

Hra nabídne 27 upravitelných vozidel, 20 tratí a samozřejmě nechybí staré známé derby arény společně s kaskadérským módem.

Pokud si chcete zkrátit čekání na nové FlatOut, můžete se podívat na oznamovací trailer z letošního února.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FlatOut 4 na konzolích již tento pátek, PC si počká do dubna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.