Launch trailer na Mass Effect: Andromeda vypadá úžasně

O kvalitách nového Mass Effectu se přesvědčíme až následující týden. Ale již teď můžeme s jistotou říct, že nový launch trailer je pecka. Pojďte se na něj podívat.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda FOTO: BioWare

Nový Mass Effect vychází v Americe již 21.3. Nás na starém kontinentu bohužel čeká až o dva dny později, tedy 23. března. Pokud se vše podaří, my budeme u toho a v brzké době po vydání hry můžete čekat naši obsáhlou recenzi.

Zatím se ale můžete pokochat novým launch trailerem z dílny BioWaru. Ten je velmi zdařilý a my můžeme jenom doufat, že hra dopadne stejně.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer na Mass Effect: Andromeda vypadá úžasně

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

11.12.2018 19:34 Nikdy předtím uživatelé nezhlédli více hodin videí.

Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a…

11.12.2018 18:50 Nový herní obchod, který chce svrhnout z trůnu Steam, mohutně sílí.

Související:

Nejčtenější články

  1. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.