Druhoválečné Day of Infamy odhalilo datum vydání

Ačkoliv trend vede k zjednodušování FPS her, pořád se zde najde hodně takových, při kterých musíte doopravdy zapojit mozek a spolupracovat se svým týmem, abyste něčeho dosáhli. Jedna taková střílečka se právě řítí ven z early access.

Day of Infamy

Day of Infamy FOTO: New World Interactive

Vývojáři z New World Interactive již mají s taktickými střílečkami zkušenosti. Jejich titul Insurgency vypuštěný v roce 2014 zažil na Steamu velký úspěch. Tentokrát se pustili do druhé světové války.

Některé herní mechaniky se tak oproti střílečce z moderní doby mění a hra se více otevírá bitvám mnoha hráčů najednou. Nalezneme zde tři hratelné frakce - U.S. Army, jednotky Commonwealth a německý Wehrmacht. Každá frakce má devět hráčských tříd a dohromady zde nalezneme přes 30 použitelných zbraní. Jak již bylo řečeno, důraz je kladen hlavně na taktiku a týmovou spolupráci.

Hra je již nějakou dobu v předběžném přístupu na Steamu a můžete si ji vyzkoušet za přibližně 500 Kč. Nyní se ale chystá vyjít jako plnohodnotný titul. Datum vydání je stanoveno na 23. března tohoto roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhoválečné Day of Infamy odhalilo datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.