Ve Styx: Shards of Darkness se budeme s ukecaným goblinem snažit ukrást magické žezlo

Pokračování nesmlouvavá stealth akce vychází příští týden.

Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness FOTO: Focus Home Interactive

Styx: Master of Shadows sice nepřetrhl sérii průměrných a lehce nadprůměrných her od vývojářů ze Cyanide Studios, ale nekompromisní přístup ke stealthu byl na dnešní dobu velice svěží. Odhalení znamenalo takřka jistou smrt, ne jen malou nepříjemnost, která se dala lehce vyřešit potoky krve. To byl nejspíš jeden z důvodů, proč Styx zaznamenal dostatečný úspěch, aby se dočkal pokračování.

Shards of Darkness nabídne stealth ve velkých, otevřených prostředích a možnost zavraždit nejen běžné nepřátele z řad elfů nebo trpaslíků, ale rovněž i bosse. Nebudou chybět i lehké RPG prvky, konkrétně ve vylepšování postavy a odemykání smrtonosných schopností, kouzel i zbraní. A když si nebudete věřit, můžete si pozvat kamaráda, aby za vás v kooperativním módu odvedl těžkou práci.

Jak prozrazuje launch trailer, Styxovým úkolem bude ukrást mocné magické žezlo z rukou temných elfů. Jako odměnu za úspěšné splnění úkolu dostal slíbeno zásoby Amberu, magické substance, která je zdrojem sil (a závislosti) našeho ukecaného goblina. Ale jak už to tak bývá, jednoduchý úkol jednoduchým nezůstane a Styx se zamotá do cizích intrik.

Jestli se Cyanide Studios konečně podaří prorazit z šedých vod průměrnosti, se dozvíme 14. března, kdy Styx: Shards of Darkness vychází na PC, Xbox One a Playstation 4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ve Styx: Shards of Darkness se budeme s ukecaným goblinem snažit ukrást magické žezlo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.