Přichází TES: Legends

Tvrdit, že se s karetními hrami roztrhl pytel, by bylo asi předčasné. Je však pravdou, že úspěch Blizzardovského Hearthstone nastartoval spousty dalších společností, aby pro své velké tituly vydaly i jejich karetní protějšky. Jedním z příkladů by mohl být právě The Elder Scrolls: Legends.

The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls: Legends FOTO: Bethesda Softworks

Ten byl oznámen již před dvěma lety Bethesdou na předloňské E3. Od oné doby stihla být hra také odložena a po poměrně dlouhé betě ji tady máme. Tedy alespoň na PC. Pokud si budete chtít užívat sbírání karet i na cestách do práce, budete si muset nějakou dobu počkat. Pro iPad hra vychází již 23. května. Pro ostatní tablety s Androidem je vydání stanoveno až na nespecifikované datum v dubnu. Jestliže neholdujete velkým plackám, kterými tablety bez pochyb jsou, začátkem léta vyjde hra také pro mobilní zařízení. Tomuto předchází mimo jiné také release hry na Mac OS v květnu.

Vývojaři slibují, že hra bude svěží a kromě slibovaných eventů si na nás připravili také první příběhové rozšíření. To nese název "The Fall of the Dark Brotherhood" a čeká nás 5. dubna. Expanze přinese 20 misí rozprostřených různě po mapě a spolu s tím také přes 40 nových karet. Jak by řekl klasik, pořád to ještě není všechno. Pokud si toto rozšíření ve hře vyzvednete, dostanete mounta do The Elder Scrolls Online, jako bonus. Integrace do malého ekosystému společně s TESO oboum hrám určitě prospěje a od vývojářů to je povedený tah.

My se nyní můžeme těšit, jak se hře povede dál. Má silnou konkurenci v podobě Hearthstone, či zaklínačského Gwentu, ale vývojáři se snaží. V květnu nás čeká integrace Twitch.tv a spectator modu, takže by o hře mohlo jít zase o něco víc slyšet.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Přichází TES: Legends

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.