K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Dvojice videí z Quake Champions ohlašuje uzavřenou betu a představuje první hrdinku

Hon na Overwatch pokračuje.

Quake Champions

Quake Champions FOTO: Bethesda Softworks

O Quake Champions jsem od loňské E3, kde hra svým oznámení způsobila mnoho zvednutých obočí, vůbec neslyšeli. Ale vývoj nevyšuměl do ztracena jako v případě zrušeného Battlecry, v Bethesdě jenom vše snaživě drželi pod pokličkou. Tu nadzdvihli až nyní, s oznámením uzavřené bety.

Datum jejího spuštění sice oznámeno nebylo, ale zatím se můžete přihlásit a doufat, že budete jedním z vyvolených, kdo se podívá novému vyzyvateli Overwatche na zoubek s předstihem. Protože jak už název hry napovídá, id Software opustili kořeny série a přizpůsobili se trendu rozličných povolání s unikátními schopnostmi.

Oficiální web jich zatím ukazuje osm, ale detailnější informace zatím nabízí jen o Nyx, další budou následovat střídavě s týdenními a dvoutýdenními přestávkami. Modrovlasá agentka má mezi svými schopnostmi neviditelnost, která ji zároveň učiní nezranitelnou, a zároveň i staré dobré běhání po zdi. To zní jako recept na velice poklidné a nijak nefrustrující zápasy.

Na stránkách se můžete ještě informovat o několika zbraních a dvou mapách.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dvojice videí z Quake Champions ohlašuje uzavřenou betu a představuje první hrdinku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.