Dvojice videí z Quake Champions ohlašuje uzavřenou betu a představuje první hrdinku

Hon na Overwatch pokračuje.

Quake Champions

Quake Champions FOTO: Bethesda Softworks

O Quake Champions jsem od loňské E3, kde hra svým oznámení způsobila mnoho zvednutých obočí, vůbec neslyšeli. Ale vývoj nevyšuměl do ztracena jako v případě zrušeného Battlecry, v Bethesdě jenom vše snaživě drželi pod pokličkou. Tu nadzdvihli až nyní, s oznámením uzavřené bety.

Datum jejího spuštění sice oznámeno nebylo, ale zatím se můžete přihlásit a doufat, že budete jedním z vyvolených, kdo se podívá novému vyzyvateli Overwatche na zoubek s předstihem. Protože jak už název hry napovídá, id Software opustili kořeny série a přizpůsobili se trendu rozličných povolání s unikátními schopnostmi.

Oficiální web jich zatím ukazuje osm, ale detailnější informace zatím nabízí jen o Nyx, další budou následovat střídavě s týdenními a dvoutýdenními přestávkami. Modrovlasá agentka má mezi svými schopnostmi neviditelnost, která ji zároveň učiní nezranitelnou, a zároveň i staré dobré běhání po zdi. To zní jako recept na velice poklidné a nijak nefrustrující zápasy.

Na stránkách se můžete ještě informovat o několika zbraních a dvou mapách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dvojice videí z Quake Champions ohlašuje uzavřenou betu a představuje první hrdinku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.