Videa

Launch trailer (2:14) | video: Square Enix

Smrt je jen začátek, hlásá launch trailer na NieR: Automata

07.03.2017 000 20:05 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Na PS4 je akční RPG dostupné už nyní, na PC dorazí zanedlouho.

Ačkoli herní svět teď žije především novou Zeldou, hráči s PS4 mohou vzít za vděk svérázným počinem NieR: Automata. Ten sice nesbírá v recenzích absolutní hodnocení po desítkách, ale podle ohlasů by se měl pokračovat v narůstající řadě výtečných her, které nám letošní rok už stihl nabídnout.

NieR: Automata je akční RPG, na jehož vývoji spolupracovali otec série Yoko Taro a zkušené studio Platinum Games. Země byla lidstvem vyčerpána a opuštěna, ale to nebrání androidům a strojům, aby sváděli boj o kontrolu nad dříve modrou planetou. Frenetické souboje, kterými se Platinum za svou nedlouho historii tak proslavili, se tu mísí s open world prvky a Tarovou pověstnou originalitou a divností.

Automata také v porovnání s jinými open world tituly nesází na nechutně dlouho herní dobu, ale spíše na znovuhratelnost. Hra má hned několik různých konců a propracovat se k tomu „správnému“ vyžaduje dohrát hru hned několikrát.

Hráči na PS4 se do boji o Zemi můžou pustit už teď, na PC NieR: Automata dorazí 17. března.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Smrt je jen začátek, hlásá launch trailer na NieR: Automata

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.