Warhammer 40 000: Dawn of War III se dočkáme na konci dubna

Šestiletá pauza se chýlí ke konci.

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Warhammer 40 000: Dawn of War III FOTO: Sega

Pokračování proslulé strategie Dawn of War vyhlíží – v poslední době těžce zkoušení – fanoušci univerza Warhammer 40 000 už dlouhá léta. A čekání už je takřka u konce. Jestli se vývojářům z Relic Entertainment povede s novou iterací vyrovnat zatím nepřekonanému Dark Crusade, se budeme moct přesvědčit od 27. dubna.

Jak už to tak bývá, oznámení data vydání se neobešlo bez lákání na sběratelskou edici a předobjednávku. Když si hru koupíte předčasně, Sega vám přihodí balíček tří skinů, každý pro jednoho frakčního titána. Podívat se na ně můžete v následujícím videu.

Z toho, co můžete za 120 eur najít ve sběratelce, se vyjímá hlavně 36 centimetrů vysoká replika kladiva Gabriela Angelose, vůdce Blood Ravens. K tomu krabice skrývá ještě tři frakční prapory, soundtrack, lentikulární kartičku a pochopitelně .Ale překvapivě žádný art book, což obzvláště u Warhammeru dost zamrzí.

img-responsive

Warhammer 40 000: Dawn of War III | foto: Sega

Dawn of War III vychází tedy 27. dubna a pouze na PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Warhammer 40 000: Dawn of War III se dočkáme na konci dubna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.