GTA V na PC opět odloženo

Vydání Grand Theft Auto 5 ve verzi na PC bylo opět odloženo. Tentokrát se datum vydání posouvá z 24. března na 14. dubna.

GTA V

GTA V FOTO: Rockstar Games

"Omlouváme se PC hráčům po celém světě, kteří počítali dny do spuštění hry," píše Rockstar Games v oficiálním prohlášení. "Potřebujeme více času, abychom si byli jisti, že bude tak vyladěná, jak jen to dokážeme, a aby byly v den vydání dostupné Heisty i GTA Online,“ dodávají vývojáři.

Podle serveru PCGamer.com se zdá, že právě online stránku hry doprovázely nepříjemné chyby, na jejichž nápravě nyní vývojáři pracují.

Pozitivní zprávou ale je, že Heisty budou pro konzolovou verzi GTA dostupné už 10. března. Na PC tedy až 14. dubna.

Rockstar si rovněž uvědomuje rozmrzelost a naštvanost mnoha hráčů díky neustálým odkladům, a proto nabízí jako kompenzaci dodatečných 200 000 in-game dolarů každému, kdo si GTA V předobjedná na PC.

Témata: GTA V
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GTA V na PC opět odloženo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.