Další historický Total War zamíří do zatím neprozkoumané doby

Vývoj pokračování Total War: Warhammer v plném proudu.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer FOTO: PC Gamer

O tom, že hráči Total War: Warhammer se dočkají dárku v podobě nové frakce, Bretonnie, jsme vás informovali už dříve. S dnešním vydáním neplaceného DLC přišel PC Gamer s drobnými informacemi o budoucnosti série Total War. Na své i přijdou fanoušci historické i fantasy větve.

O tom, že Total War: Warhammer nezůstane osamocen, se mluvilo docela přesvědčivě už před vydáním, ale až úspěch hry – jakkoli očekávaný – těmto řečem dodal váhu. Rob Bartholomew z Creative Assembly potvrdil, že práce na pokračování – prvním ze dvou – jsou „už nějakou dobu v plném proudu“. To by nás mělo pustit do nových zemí a k novým rasám. Uvidíme, jestli zůstaneme na kontinentě, nebo nás čeká cesta na západ, za elfy a lizadmeny.

Zajímavější informací je, že ani fanoušci historických dílů Total War nepřijdou zkrátka. Podle Bartholomewa hraje každý měsíc některý z dílů Total War přes 1,2 milionu lidí, většina z nich právě starší díly a v Creative Assembly na ně nezapomněli. Druhý tým tak pracuje na plnohodnotném nástupci stárnoucího Attily, se kterým se podíváme do éry, jako studio dosud neprozkoumalo. To nám dost zužuje možný výběr. Bude to křehké 19. století? Nebo zkouší vývojáři méně provařené zasazení jako třeba Čínu?

Než to zjistíme, můžeme zatím vyplnit čas ničením nepřátel ve jménu Paní jezera. Bretonnia je volně přístupná pro všechny hráče Total War: Warhammer, současné i budoucí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další historický Total War zamíří do zatím neprozkoumané doby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.