Hráči v Shadow of Mordor zabili přes pět a půl miliardy skřetů

A kromě toho ještě narušili průběh 2,8 miliónů hostin nebo změnili lovenou zvěř během 9,2 miliónů skřetích lovů. To vše za 74,6 miliónů herní hodin. Působivé.

Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor FOTO: Warner Bros

Se zajímavou infografikou dnes přišli vývojáři Middle-earth: Shadow of Mordor. Od vydání shromažďovali herní data a teď se je rozhodli představit veřejnosti. Kromě toho, kolik uruků položilo svůj život za vlast, se můžeme také dozvědět, že si skřeti mohou připsat 72 miliónů zářezů za smrt hlavní postavy. Na druhou stranu se jich v průměru 78 muselo pro jednu takovou smrt obětovat.

Kompletní infografiku si můžete prohlédnout zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hráči v Shadow of Mordor zabili přes pět a půl miliardy skřetů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.