Heroes of Newerth přechází na patch 4.0.4

Dočkáme se ho už dnes.Přestože s sebou nepřinese žádné převratné změny, servery by mohly být offline až na 6 hodin.

Heroes of Newerth

Heroes of Newerth FOTO: Frostburn Studios

A co že se v novém patchi pro hráče chystá? Samozřejmostí je řada bug fixů, příjemnou zprávou je určitě nový systém řešení přetíženosti a nevytíženosti některých serverů. To by mělo odstranit frame drop i pomalou odezvu serveru. Veže už nebudou nesmyslně přepínat mezi random targety bez pádného důvodu (jako je útok na hrdinu) a to samé platí i pro creepy. Drobných změn se dočkaly i mapy a UI.

Balancu se tentokrát hrdinové dočkali jen v malé míře. Jsou však dva, u nichž jsou změny významnější. Nitrův Mauser přijde o 0,5x bonus attack damage na základě Nitrova levelu a místo jeho dvojnásobku tak získá pouze 1,5x tolik. Shellshock si taky nepřilepší, za své Fireflies zaplatí víc many a přijde o část damage z Rolling Thunder. 


Noví alt avataři

Piloti Run and Gun mají rádi rychlý styl a nedbalé rozbíjení všeho, co se kolem nich octne. A pokud se jim to nezdá dostatečně zničené, vrátí se a rozstřílejí na prach i rozbité kousky. Jsou přesvědčeni o tom, že existence Third Corruption a všech ostatních forem zla je způsobena mimozemským plánem na ovládnutí Newerthu. Tuto teorii mimo jiné povtrzuje i příchod Parallaxe a Ascension. Členové letky tak přísahali, že použijí každou kulku, bombu či čepel, které jsou součástí jejich arzenálu, aby poslali útočníky do hrobu. Nové alty tak získají tito hrdinové:

  • Run and Gun Draconis Avatar: Draco
  • Run and Gun Predator Avatar: Hack
  • Run and Gun Parallax Avatar: Ion
  • Bushwack Avatar: Mech Huntress
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of Newerth přechází na patch 4.0.4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.