Videa

Launch trailer (2:52) | video: Square Enix

Druhé příběhové DLC pro Deus Ex: Mankind Divided se vrací do minulosti

23.02.2017 000 18:00 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Jak probíhala Adamova první mise pro TF29?

Konec Deus Ex: Mankind Divided zanechal v mnoha hráčích pocit, že Square Enix si značnou část příběhu šetří do DLC. Jedno takové, System Rift, k nám dorazilo v září, ale místo opravdové konce nám nabídlo jen vedlejší mini-příběh a jednu staronovou postavu. To nejnovější na tom nebude o moc jinak.

A Criminal Past nás provede první misí, kterou Adam Jensen plnil ve jménu nadnárodní jednotky TF29. Pod identitou usvědčeného zločince byl zkušený agent vyslán do speciálního vězení pro augmentované pod názvem Penthouse, kde měl vystopovat podezřele zmizelého kolegu. A jak už to tak bývá, něco se šeredně zvrtlo.

Deus Ex: Mankind Divided – A Criminal Past vychází už dnes. Pokud máte zálusk na návrat do těžce zkoušeného kyberpunkového světa, stačí zamířit na Xbox Live, PSN, Steam a některé další online obchody. DLC vás vyjde na přijatelných 12 euro.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Druhé příběhové DLC pro Deus Ex: Mankind Divided se vrací do minulosti

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.